ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC530-1616
ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC530-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC530-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x94x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898303 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
24,75 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bielizňový kôš do skrine 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA skrinka dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, dub alabama strip/dub alabama CR301-2322
expedícia do 8 dní293,17 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
339,42 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
293,17 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €


