Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GF5013GF5090
Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GF5013GF5090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5013GF5090 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 595 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 101.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899805 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať


