GAVIOTA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 42 cm, čierna
GAVIOTA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 42 cm, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY306 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 42x15 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942389 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | ostatní |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SHAY sklenené umývadlo priemer 42 cm, zlatá 2501-22
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
209,20 €
Pri platbe vopred iba 198,00 €
MURANO WENGE sklenené umývadlo okrúhle 40x14 cm, medená/strieborná AL5318-66
expedícia do 8 dní408,45 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €


