RONDEA keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, breccia mramor
RONDEA keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, breccia mramor
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR445BM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41,5x14 cm |
| Průměr | 415 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913131981 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, breccia mramor AR900BM 58596
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DALMA keramické umývadlo 42x42x16, 5 cm, marfil MM127
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
148,99 €
GAVIOTA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 42 cm, čierna
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €

