GINKO 25 stojánková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1101-04
GINKO 25 stojánková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1101-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 296 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká |
| Hmotnosť / ks | 2.0520 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821707 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
810,84 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat UT007VG
expedícia do 8 dní392,11 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
1 063,45 €
Pri platbe vopred iba 1 009,00 €


