ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UBC-AF003GB
ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UBC-AF003GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF003GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 70 x 90 cm, čierny rošt, čierna - 8A6T-070-090-70-77-L
expedícia do 10 dní418,16 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8A2T-090-070-50-00
expedícia do 10 dní356,34 €

