ICONIC stojanková umývadlová batéria vysoká, gun metal UBC-AF006GM
ICONIC stojanková umývadlová batéria vysoká, gun metal UBC-AF006GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF006GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 309 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 221 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913996856 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | grafit |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI pohár, mliečne sklo, gun metal PI1081 58189
na objednávku45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
PIRENEI dávkovač mydla 110 ml, mliečne sklo, gun metal PI8181 58199
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab 650 mm, bočné D50, harmony mat, nerez rámček CH 650/50 HN 1
expedícia do 8 dní116,35 €

