IL GIGLIO dvojitý držiak uterákov otočný 350mm, chróm A92313
IL GIGLIO dvojitý držiak uterákov otočný 350mm, chróm A92313
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A92313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 65x58x350 mm |
| Délka | 350 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků: otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323847 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
IL GIGLIO držiak uterákov 350x80mm, chróm A9213513
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 70 cm, čierny rám, kartáčované zlato - 800-140-202-55-70-070
expedícia do 10 dní488,84 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 80 x 30 cm, priehľadná, chróm - 800-140-080-221-01-00-030
expedícia do 10 dní477,06 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 140 x 90 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-140-202-04-60-090
expedícia do 10 dní574,26 €


