IL GIGLIO mydlenka, chróm A91213
IL GIGLIO mydlenka, chróm A91213
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A91213 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 110x47x95 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 47 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323809 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
IL GIGLIO rohová polica do sprchy, 255x42x255mm, chróm A98313
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, čierna - 6502-77-670700-70
expedícia do 10 dní222,51 €
705,64 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €
Mexen Gaspar 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Flora, sivá - 6507-71-670401-57-B
expedícia do 10 dní264,46 €


