INFINITY keramické umývadlo zápustné, 55x40cm, biela 10NF50055
INFINITY keramické umývadlo zápustné, 55x40cm, biela 10NF50055
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF50055 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 55x40 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687038079 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.20-70mm, biela 38TP0161I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOTT AQUA umývadlo 48 cm, zápustné do dosky 10SQ50048
expedícia do 8 dní172,91 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
SOTT AQUA umývadlo 57 cm, zápustné do dosky 10SQ50057
expedícia do 8 dní202,09 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


