SOTT AQUA umývadlo 57 cm, zápustné do dosky 10SQ50057
SOTT AQUA umývadlo 57 cm, zápustné do dosky 10SQ50057
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SQ50057 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| Rozmer | 57x15,5x44 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Zápustné |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 18.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687000687 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY keramické umývadlo zápustné, 55x40cm, biela 10NF50055
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SOTT AQUA umývadlo 48 cm, zápustné do dosky 10SQ50048
expedícia do 8 dní172,91 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €


