JALTA WC kombi, Rimless, s bidetovým sedadlom CLEAN STAR, spodný/zadný odpad, biela LB402-1
JALTA WC kombi, Rimless, s bidetovým sedadlom CLEAN STAR, spodný/zadný odpad, biela LB402-1
| Kód: | Kód: UBC-LB402-1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Rozměr | 37x78,5x63 cm |
|---|---|
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 785 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, Soft Close (pomalé sklápění) |
| Hmotnost / ks | 49.3700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964275 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Bidetová spŕška | Ano |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
107,91 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ARCO kombinovaný rohový ventil A-80 s dvoma vývodmi 1/2"x1/2"x1/2", anticalc CQ4105
expedícia do 8 dní18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO WC misa s nádržkou, zadný odpad, biela-bronz WCSET16-RETRO-ZO
expedícia do 8 dní1 287,15 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €
600,92 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €


