JOYSTICK umývadlová batéria hranatá, chróm TRO001
JOYSTICK umývadlová batéria hranatá, chróm TRO001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TRO001 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Šírka | 87 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hĺbka | 144 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821035 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s retro hubicou, s výpustou, chróm / zlato 3222
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

