JUMPER podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm JM041
JUMPER podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm JM041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM041 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Prietok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862977 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
DANIELA posuvný držiak sprchy, 600mm, chróm 1202-06
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Podobný tovar
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1101-41
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm PY41
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
500,47 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €


