KEA umývadlo na dosku, liaty mramor, 32x22cm, biela KE320
KEA umývadlo na dosku, liaty mramor, 32x22cm, biela KE320
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE320 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 32x22 cm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956515 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo, 60x13, 5x40 cm, biela s modrým vzorom PI029
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41cm, čierna/zelená PI039
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
PRIORI keramické umývadlo, 60x13, 5x40 cm, čierna s modrým vzorom PI026
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


