KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, agila/antracit matný KR350-4334 58774
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, agila/antracit matný KR350-4334 58774
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR350-4334 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 1x pevná police
- 3x skleněná nastavitelná police
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x143x32 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.9685 kg |
| EAN | 8590913995378 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Mohlo by vás zaujímať
WAVE dvojumývadlová skrinka 149,7x50x47,8cm, biela WA151
na objednávku1 001,58 €
Pri platbe vopred iba 935,00 €
MITRA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
LUCIE umývadlová skrinka 89,5x45x44,5cm, biela 58900
na objednávku605,14 €
Pri platbe vopred iba 565,00 €

