EZARA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, biela lesk EZ601-3030
EZARA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, biela lesk EZ601-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ601-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913991073 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO skrinka 60x80x38cm, starobiela, ľavá 1714
na objednávku1 237,77 €
Pri platbe vopred iba 1 174,00 €
Kúpeľňový set ODETTA 70+20, biela KSET-056 KSET-056
na objednávku975,61 €
Pri platbe vopred iba 901,00 €
SILVER stropné LED svietidlo, Ø 28cm, 10W, 230V, 3000K/4000K/6500K, chróm
expedícia do 8 dní43,66 €

