KIMURA nástenná sprchová termostatická batéria, chróm KU211
KIMURA nástenná sprchová termostatická batéria, chróm KU211
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KU211 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIMURA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 298 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 2.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947285 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
MIXONA nástenná termostatická sprchová batéria, chróm MG411
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Lila drezová batéria nástenná 150 mm s ramienkom plochým rovným 250 mm M-CBEE30201
expedícia do 8 dní39,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
521,67 €

