KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, chróm KI41KC
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, chróm KI41KC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864513 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm 981R1 56439
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matná biela - 91A10-04547-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní315,12 €
142,62 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €

