KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KI41C
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm KI41C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838811 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Držiak sprchy otočný s vyústením, chróm SUP4B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat 1101-42B
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ICONIC podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-AF042B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat/chróm UT043BC
na objednávku411,21 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €

