KIRKÉ stojanková umývadlová batéria s výpustou, chróm KI02C
KIRKÉ stojanková umývadlová batéria s výpustou, chróm KI02C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02C |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 166 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838736 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dníPodobný tovar
DREAMART stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm DA002
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


