KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9424011
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9424011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012321 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1350x18x440mm, antracit matný DT135-3434
na objednávku97,48 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €


