KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, biela mat 94249109
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, biela mat 94249109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94249109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012406 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 002,95 €
Pri platbe vopred iba 951,00 €
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


