KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, bez otvoru, biela mat 9485009
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, bez otvoru, biela mat 9485009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9485009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011621 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, cenere mat 96849017
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
NUBES keramické umývadlo 36x28cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96389011
na objednávku198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


