KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, biela mat 94859109
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, biela mat 94859109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94859109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010150 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom FA-D22 300W - čierna W955-0300-70
expedícia do 10 dní63,09 €
PMH Vykurovacia tyč HT2 800W s krúteným káblom Čierna PMH-HT2-B-800W
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €


