KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, bez otvoru, biela mat 9430009
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, bez otvoru, biela mat 9430009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9430009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012444 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires ART DECO podomietková umývadlová batéria, kartáčovaná antická meď AD5115ORB
expedícia do 14 dní235,20 €
REA Podomietková umývadlová batéria Mason REA-B0690
expedícia do 12 dní101,40 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
244,40 €


