KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94309009
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94309009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94309009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012482 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, creta mat 903708
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94309326
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €


