KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vľavo, bez otvoru, biela 9457011
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vľavo, bez otvoru, biela 9457011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9457011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014882 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela mat strip CR121-3131S-21
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
MITRA dvojumývadlová skrinka 121,5x55x46 cm, biela MT121
na objednávku533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
PRIM umývadlová skrinka 125x72x50cm, buk/biela PM125
na objednávku1 063,45 €
Pri platbe vopred iba 1 009,00 €


