KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 94569109
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 94569109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94569109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013236 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1800 mm, bočné pripojenie, 1668 W, biely - W421-040-180-00
expedícia do 10 dní147,11 €
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1800 mm, bočné pripojenie, 1668 W, čierny - W421-040-180-70
na objednávku211,89 €
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1390 W, biely - W421-040-150-00
expedícia do 10 dní123,91 €


