KUBE X keramické umývadlo na dosku, 50x37cm, cenere mat 942917
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 50x37cm, cenere mat 942917
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942917 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x13x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012437 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


