KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, čierna mat 945826
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, čierna mat 945826
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945826 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016909 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
42,66 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
KLUDI-RENON UM.BAT.BOCNÉ OVLÁDANIE BILY MAT 420285375
na objednávku153,31 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €


