Kúpeľňový set LATUS IV 50,5, dub strieborný KSET-080 KSET-080
Kúpeľňový set LATUS IV 50,5, dub strieborný KSET-080 KSET-080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 505 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 20.1180 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913954115 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
X-ROUND dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (104109102) XR103
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Mohlo by vás zaujímať
313,31 €
Pri platbe vopred iba 305,00 €
36,64 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


