LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-05
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-05
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-2231-R-05 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 75.6780 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977992 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND umývadlová skrinka 160x73x50cm, morený smrek BA161
na objednávku1 209,31 €
Pri platbe vopred iba 1 147,00 €
5 230,35 €
Pri platbe vopred iba 4 881,00 €
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, orech bruno LA103
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


