Kúpeľňový set LATUS X 40, dub strieborný/biela KSET-079
Kúpeľňový set LATUS X 40, dub strieborný/biela KSET-079
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-079 |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 20.6800 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913954108 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Zostava | ano |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
FLY umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004
expedícia do 8 dníUmývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dníARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


