LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, dub alabama LT410-2222
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, dub alabama LT410-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT410-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS |
| Rozmer | 49,5x50x25 cm |
| Šírka | 495 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 11.2500 kg |
| EAN | 8590913940354 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
487,78 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, orech bruno LA503
na objednávku373,87 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, Borovica rustik (55579) LT410-1616
expedícia do 8 dní155,13 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €

