LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat 1102-77B
LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat 1102-77B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-77B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 1.9860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987540 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doporučujeme přikoupit
Posuvný držiak sprchy hranatý, 600 mm, čierna mat SC415
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042VB
expedícia do 8 dní203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
PAX sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm XA139
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-77
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €

