LIMA keramické umývadlo 59,5x17,5x39,5 cm, polozápustné BH7022
LIMA keramické umývadlo 59,5x17,5x39,5 cm, polozápustné BH7022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BH7022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 59,5x39,5 cm |
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 10.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824036 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka, hr.10-50 mm, biela AR902
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
ASTORIA umývadlo 55x37 cm, liaty mramor, biela 55033
expedícia do 8 dní127,01 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
RETRO keramické umývadlo 62x45, 5cm, zápustné 103001
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
KAMA umývadlo 50x26 cm, liaty mramor, biela, zápustné 50134
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
SOTT AQUA keramické umývadlo 50x38cm, biela 10SQ51050
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
JAPURA umývadlo 55x36 cm, liaty mramor, biela, zápustné 50135
expedícia do 8 dní130,92 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
SOTT AQUA keramické umývadlo 60x38cm, biela 10SQ50060
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YUKON umývadlo 120x45cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela YU122
expedícia do 8 dní263,99 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
BRAHEA umývadlo zápustné, Rockstone, 75x39 cm, biela mat BE775
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
YUKON umývadlo 80x45cm, liaty mramor, biela YU080
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


