LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-R-03
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-R-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-1935-R-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 53.2080 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978166 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, čierna SKA380-2-01
expedícia do 8 dní642,36 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, buk 1640
na objednávku730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


