MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90x3 cm, čierna PMC16090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90x3 cm, čierna PMC16090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMC16090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MITIA |
| Rozmer | 160x90x3 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 97.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893285 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9631111
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Omnires Ovo M+ umývadlo na dosku / závesné – ľavé, 64 × 44 cm, terracotta mat OVO645UWLTE
expedícia do 14 dní395,53 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


