NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacou plochou vľavo, biela mat
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacou plochou vľavo, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9628109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
885,55 €
Pri platbe vopred iba 840,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpuste, ECO kartuša, chróm 52196-01
expedícia do 8 dní49,32 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
HOFFER stojanková umývadlová batéria, otočné ramienko, lekárska páka, chróm 424.004.1
expedícia do 8 dní44,46 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
LEA stoj. um. batéria vysoká pre telesne postihnutých,otočná hubica,ch (MR90182) LE006
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €

