NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, biela mat 96319109
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, biela mat 96319109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017272 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová skrinka Mexen Box-A 35 cm, matný grafit - 91AX1-0350-470-1-66
expedícia do 10 dní117,79 €


