NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, ghiaccio mat 978515
NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, ghiaccio mat 978515
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978515 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019955 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm XA07
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
REA CLIF Umývadlová batéria brúsená zlatá REA-B5329
expedícia do 12 dní63,55 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €


