PACO bidet závesný, 36x52 cm PZ2012
PACO bidet závesný, 36x52 cm PZ2012
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PZ2012 |
- Montážna sada súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| Rozmer | 36x53 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861116 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dníBidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dníPodobný tovar
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela 10NF41001
expedícia do 8 dníPURA bidet závesný 50x36 cm, ExtraGlaze 8864111
expedícia do 8 dníSENTIMENTI bidet závesný, 36x51cm, biela (SmartFixPlus) 10AR41010SV
expedícia do 8 dníAVVA bidet závesný 35,5x53 cm, biela 100324
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


