PAX nástenná sprchová batéria, chróm XA11
PAX nástenná sprchová batéria, chróm XA11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Hĺbka | 142 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890918 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
| Tvar batérie | Kulatý |
Doporučujeme přikoupit
26,32 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať

