KIRKÉ BLACK nástenná sprchová batéria, čierna páčka, bronz KI11NB
KIRKÉ BLACK nástenná sprchová batéria, čierna páčka, bronz KI11NB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11NB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 158 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931789 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €

