PAX nástenná sprchová batéria, čierna mat XA11/15
PAX nástenná sprchová batéria, čierna mat XA11/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA11/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Hĺbka | 142 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890932 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
66,17 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Podobný tovar
SPY nástenná sprchová batéria, čierna mat PY11/15
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
KAI nástenná sprchová batéria, čierna mat KA11/15
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 140 x 75 cm, priehľadný, čierny - 8151-140-075-70-00
expedícia do 10 dní356,34 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 140 x 75 cm, matná biela - 871-140-075-31-20
expedícia do 10 dní494,73 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 140 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-140-075-70-70-P
expedícia do 10 dní506,51 €

