PAX podomietková umývadlová batéria, chróm XA08
PAX podomietková umývadlová batéria, chróm XA08
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890826 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45 mm, chróm 147.545.5
expedícia do 8 dní19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková umývadlová batéria, chróm PY08
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 160 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-160-095-01-00-3S
expedícia do 10 dní689,09 €


