PIRENEI WC kefa závesná, biela mat/mliečne sklo PI330302
PIRENEI WC kefa závesná, biela mat/mliečne sklo PI330302
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI330302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 85x379x105 mm |
| Priemer zátky | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 379 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.9560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280096 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI dávkovač mydla, biela mat/mliečne sklo PI8102
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, biela mat PI2402
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
PIRENEI háčik, balenie 2 ks, biela mat PI2702
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 40x70x12cm KO345S
expedícia do 8 dní87,29 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €

