PLATO doska Rockstone 1100x24x360mm, biela mat PL116-0101
PLATO doska Rockstone 1100x24x360mm, biela mat PL116-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL116-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 110x2,4x36 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 20.6000 kg |
| EAN | 8590913936623 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
314,51 €
Pri platbe vopred iba 298,00 €
PREMIO doska kompozit 102x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE100-3535 58266
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
AVICE doska 120x50cm, štiepaný kameň AV129
expedícia do 8 dní159,40 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €

