PLATO doska Rockstone 1800x24x500mm, biela mat PL180-0101
PLATO doska Rockstone 1800x24x500mm, biela mat PL180-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL180-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 180x2,4x50 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 46.7000 kg |
| EAN | 8590913930157 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 135 x 70 cm, priehľadná, ružové zlato - 800-135-212-60-00-070
expedícia do 10 dní397,57 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 135 x 90 x 40 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-135-090-221-97-00-040
expedícia do 10 dní518,29 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 135 x 120 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-135-202-04-70-120
expedícia do 10 dní580,15 €

